Çözüm Ortaklarımız


ASAŞ

1990 yılında faaliyete geçen Asaş, 300.000 m² kapalı alanda kendi markası altında alüminyum kapı-pencere ve giydirme cephe sistemleri (RESCARA), kompozit panel (NATURALBOND), aydınlatma ve bayrak direkleri (ALUDES), panjur sistemleri ve garaj kapıları (NATUROLL), yassı mamuller ile PVC kapı ve pencere sistemleri (ASAŞPEN) üretimi yapan bir dünya devi haline gelmiştir. Özgün tasarımlı, teknolojik ve yüksek kalitedeki zengin ürün yelpazesiyle inşaat sektöründe güvenin simgesi bir marka olarak hizmet vermektedir.

Daha fazlası için: http://www.eeasystem.com/

E.E.A

Alüminyum ev giriş kapıları alanında yüksek kaliteli ve yalnız özel sipariş usulü üretim yapan EEA, 2010 yılında kurulmuştur. Ürünlerinde kendi profillerini kullanan firma, kapılarda kullandığı panelleri de Tekirdağ’daki kendi tesislerinde üretmektedir. Isı yalıtım fitilleri vb, üretim sürecinde kullanılan tüm malzemeler, sektörün yüksek kaliteli ürün sunan önde gelen firmalarından tedarik edilmektedir. Ödünsüz kalite kontrol süreçleriyle üretimi tamamlanan giriş kapıları çoğunlukla Almanya, İsviçre, Fransa ve Belçika başta olmak üzere batı Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir.

Daha fazlası için: http://www.eeasystem.com

ELVİAL

1990 yılında alüminyum profil ekstrüzyonu ile faaliyete başlayan Elvial, 2005 yılında 160.000m²’lik bir arazi içinde yer alan 21.000m² genişliğindeki yeni ve yoğunluklu robot teknolojilerinin kullanıldığı üretim tesislerinde ar-ge departmanından aldığı güçle teknolojik ve üstün nitelikli ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünlerin testleri Rosenheim, Almanya’da yapılmaktadır.

Daha fazlası için: http://www.elvial.gr/

SUNPARADISE

Zürih, İsviçre’de 1993 yılında kurulan Sunparadise, kış bahçelerinden açılır, katlanır ve sürgülü kapı ve pencere sistemlerine kadar yaklaşık 40 farklı ürünle Avrupa alüminyum doğrama pazarının önde gelen markalarındandır. Markanın tüm üretimi aynı yılda Türkiye’de kurulan fabrikasında (Alimex) yüksek teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Kusursuz üretim süreçleri sonucunda müşterilerine İsviçre’nin dünyaca tanınmış tasarımıyla hayat bulan, üstün mühendislik niteliklerine sahip, Rosenheim-Almanya’daki test süreçlerinden geçmiş proje bazlı sipariş ürünler sunmaktadır. Kuruluşundan beri Avrupa sathına yayılmış binin üzerindeki bayi ağıyla Avrupalı müşterilerine satış yapan Sunparadise, 2015 yılından itibaren Türkiye pazarında da faaliyet göstermektedir.

Daha fazlası için: http://www.sunparadise.com.tr/